fbpx

50% ilgesnis EKSPLOATAVIMO LAIKAS

FV modulio ilgaamžiškumas ir stabilumas – tai pagrindiniai požymiai, lemiantys mažesnę FV elektros kainą. Unikalios ViaSolis laminavimo technologijos dėka Stiklo-Stiklo moduliai išsiskiria žymiai ilgesne EKSPLOATAVIMO TRUKME.

Platesnis šviesos panaudojimo spektras

Didesnė ViaSolis modulio galios išeiga pasiekiama naudojant specialiai sukurtą kapsuliavimo/hermetizavimo medžiagą, leidžiančia panaudoti 20% platesnį šviesos spektrą - pranašumas, kuriuo ViaSolis modulis išsiskiria FV pramonėje.

Didesnė IŠEIGA

Pagerintas kapsulės pralaidumas, padidinta šviesos bangų absorbcija, padidėjęs šilumos išsklaidymas, mažesni atspindžio nuostoliai - savybės, kurios padidina ViaSolis FV modulio IŠEIGĄ iki 10%.
parallax background


Stabili išeiga ilgą laiką

Stiklo-folijos modulių našumas smarkiai sumažėja vėliausiai po 20 metų dėl silpno kapsulės struktūros stabilumo, tačiau aukštesnės kokybės Stiklo-Stiklo FV moduliai užtikrina ilgalaikį veikimą daugiau kaip 30 metų. Tačiau Stiklo-Stiklo FV modulio gamyba yra gana sudėtinga, jai reikalingi specialiai tam skirti įrengimai ir žinios.


stabili iseiga ilga laika

Apsaugota terminiu sandarinimu

ViaSolis moduliai yra 100% apsaugoti nuo neigiamo drėgmės poveikio. Terminis kraštų SANDARINIMAS, taikomas visam modulio perimetrui, pašalina puslaidininkių korozijos dėl drėgmės poveikio galimybę ir apsaugo nuo išsisluoksniavimo, o tai prailgina ViaSolis Stiklo-Stiklo modulių EKSPLOATAVIMO TRUKMĘ iki daugiau nei 50 metų.


apsaugotas terminiu sandarinimu

 

Dėka unikalios ViaSolis laminavimo technologijos, paremtos ilgalaike automobilių pramonės ir stiklo apdirbimo pramonės patirtimi, ViaSolis modulis užtikrina puikią galios išeigą ir stabilius rezultatus per 50 metų net ir ekstremaliomis sąlygomis.*

*remiantis rinkos patirtimi ir ilgalaikiais klimato kamerų tyrimais


parallax background

 
Peržiūrėkite VIDEO apie įmonę

 Geresnis šilumos išsklaidymas

Saulės baterijos temperatūra daro didelę įtaką baterijos galios išeigai, todėl kapsulės šiluminis laidumas yra pagrindinis modulio našumo veiksnys. Stiklas yra 3 kartus geresnis šilumos laidininkas nei įprastuose moduliuose naudojamas polimerinis galinis lakštas. Dėl šios savybės Stiklo-Stiklo FV modulio našumas yra žymiai didesnis.

Geresnis silumos isklaidymas modulyje


Didesnis saulės pralaidumas

ViaSolis moduliuose naudojama kapsulė turi 20% didesnį šviesos pralaidumą UVB diapazone, o tai ženkliai pagerina modulio galią dėl padidėjusio našumo esant mažos saulės spinduliuotės sąlygoms (pavyzdžiui, debesuotomis dienomis, rytais ir vakarais).


didesnis saules pralaidumas

parallax background

 
Išskirtinai pranašesnis sprendimas – Stiklo-Stiklo modulis su jau įmontuotu „SolarEdge“ galios optimizatoriumi


„SolarEdge“ optimizatoriai sumažina visų tipų modulių praradimus dėl neatitikimų – nuo gamybos tolerancijos iki dalinio šešėliavimo. Su „SolarEdge“ kiekviena ViaSolis baterija pagamina maksimaliai energijos nepaveikdama kitų baterijų veikimo.

Gedimo atveju „SolarEdge“ optimizatoriai apriboja kiekvieno modulio įtampą iki 1V, kad padidintų montuotojų, techninės priežiūros personalo ir ugniagesių gelbėtojų saugumą.Fotvoltinių saulės modulių integravimas į pastatų ventiliuojamus ir paprastus fasadus

parallax background

Sauga

Didelės apkrovos

ViaSolis moduliai gaminami iš tikslių kapsuliavimo medžiagų, nukreiptų viena į kitą. Dėl SIMETRIŠKO DIZAINO esant vėjo ir sniego apkrovai FV elementą veikia nulinė statinė jėga.*
*priklauso nuo montavimo sprendimo

Ugniai atsparus

Stiklas, skirtingai nuo plastiko, yra nedegi medžiaga, todėl Stiklo-Stiklo moduliai yra atsparesni ugniai nei standartiniai FV moduliai, kuriuose yra plastikiniai galiniai lakštai.

parallax background

Pagrindinės ypatybės

Greitas ir lengvas montavimas – mažiau tvirtinimo sistemos komponentų.
Paprasta ir lanksti priežiūra
Estetiškai pranašesnis sprendimas. Pilna stogo danga, turinti nepriekaištingą ir estetišką įvairių spalvų išvaizdą.
50+ metų eksploatavimo laikas. Kraštų sandarinimo apsauga užtikrina puikų atsparumą atmosferos ir drėgmės poveikiui.
Galinis lakštas iš stiklo vietoj plastiko garantuoja patvarumą ir tvirtą apsaugą nuo UV, drėgmės, amoniako ir druskos korozijos.
Didesnis šilumos paskirstymas – stiklas yra geresnis šilumos laidininkas nei standartinių modulių plastikinis galinis lakštas, kas užtikrina didesnį efektyvumą esant karštam klimatui.
100% be PID elementai. Potencialų sukeltas galios sumažėjimas (PID) eliminuojamas elementų lygiu naudojant PVB laminavimo foliją.
Absorbuojamas platesnis šviesos spektras. PVB laminavimo folija panaudoja šviesos spektrą pradedant nuo 280 nm.Daugiau informacijos ir užsakymai tel. +370 695 41147
Sveiki! Kuo galėtume Jums padėti?