fbpx

Saulės elektrinės verslui

Siekiate sumažinti sąskaitas už elektros energiją? Nežinote kaip greitai investicija atsipirks? Nežinote, kokie sekantys saulės elektrinės projekto žingsniai? ViaSolis visada šalia, nuo pirmų žingsnių, kiekviename saulės elektrinės projekto etape – atsakysime, pakonsultuosime, pateiksime komercinį pasiūlymą, pastatysime elektrinę ir toliau būsime virtualiai šalia.

Suprojektuosime saulės elektrinę, subalansuotai tenkinančią objekto poreikius, fizines ir finansines galimybes. Jūsų projektui, galime pasiūlyti ne tik ViaSolio gaminamus kokybiškus saulės modulius, bet tam, kad būtų patenkinta pigiausio produkto rinkoje sąlyga, galime pateikti ir kitų gamintojų, suinteresuotų į kiekybę, produktą.

Jūsų objektui, suprojektuosime saulės elektrinę, pagal Jūsų esamus elektros energijos poreikius, įvertindami kiekvieną valandą metuose, suprognozuosime tiesiogiai suvartotos elektros energijos kiekį, kas leis tiksliau suprognozuoti, jūsų objekto atsipirkimo laikotarpį. Sukursime 3D vizualizaciją, kuri leis įvertinti būsimo projekto metinę saulės elektrinės generaciją, įvertinant esamas kliūtis aplinkoje ir galėsite įvertinti, kaip saulės elektrinė papuoš jūsų objekto eksterjerą. ViaSolis skatina tausoti gamtą, naudoti atsinaujinančiuosius energijos išteklius, bet taip pat esame atsakingi ir sąžiningi, todėl ataskaitos rezultatų/skaičių negrąžiname – geriau karti tiesa pirmame projekto etape, nei nusivylęs klientas ateityje. ViaSolis atsakingai žiūri tiek į savo gaminamos produkcijos kokybę, atliekamus darbus, tiek ir į klientus.

Sveiki! Kuo galėtume Jums padėti?