fbpx

Saulės elektrinės namams

ViaSolis gamina saulės modulius ne tik pagal išskirtinius užsakymus, sudėtingos architektūros pastatams, bet gamina ir standartinių matmenų saulės modulius, kurie puikiai tinka gyvenamųjų namų ir saulės parkų elektrinėms. Gaminami stiklas/stiklas saulės moduliai ne tik kad nesudarko pastato eksterjero vaizdo, bet dar ir jį pagerina. Mūsų gaminami saulės moduliai traukia akį, yra kokybiški ir ilgaamžiai, pagaminti tik iš kokybiškiausių rinkoje siūlomų komponentų, todėl galime pasiūlyti saulės elektrines nuo galingumo artimo nuliui iki jūsų namų poreikius atitinkančios saulės elektrinės – dažniausiai 10 – 15 kW galios. Bet vartotojai, visi esame žmonės, ir visi skirtingi, todėl susisiekite su mumis ir pasiūlysime išskirtinį, tik pagal jūsų poreikius atitinkantį, saulės elektrinės pasiūlymą „iki rakto“.

Pasitaiko abejonių, įmonės egzistavimo ateityje klausimu, kurias mes stengiamės išblaškyti savo produktų ir atiliktų darbų kokybe. Tačiau atsižvelgdami į skirtingus klientų poreikius, pradedame siūlyti tai, ko prieš tai dar nesame siūlę – siūlome kelių kitų, „kiekybės gigantų“ gamintojų produktus. Tad jei Jūs nepasitikite Lietuviška kokybe, ir mūsų 11 metų patirties negana, galime pasiūlyti Jums ir kitų gamintojų saulės modulių.

Kad ir kuris sprendimas bus pasirinktas, savo darbus atliksime taip pat kokybiškai, o užbaigę statyti elektrinę niekur nedingsime, visada būsime šalia, Jums rūpimais klausimais.
ViaSolis – visada šalia.

Sveiki! Kuo galėtume Jums padėti?