Kuo mes stiprūs?

ViaSolis – negali pasigirti gaminamų modulių skaičiumi su didžiausiais pasaulyje gamintojais, kurie orientuoti į kiekybę ir pigiausią produktą rinkoje, bet atėjus klausimui: kokybė ar kiekybė? ViaSolis žengia pirmyn, palikdamas visus kiekybės gigantus užnugaryje. Saulės elementas – tai saulės elektrinės širdis, kuri yra jautri ultravioletiniams (UV) spinduliams, drėgmei ir mechaniniams poveikiams. Saulės elementas turi būti maksimaliai apsaugotas nuo visų išorinių aplinkos poveikių, tik tokiu atveju, saulės elemento, o tuo tarpu ir modulio bei visos saulės elektrinės, degradacija bus lėčiausia. ViaSolis – suinteresuotas gaminti kokybišką, ilgaamžį produktą, ViaSolis tą pasiekia su unikalia laminavimo technologija ir naudojant tik kokybiškas, o ne pigiausias laminavimo medžiagas. ViaSolis turi patirties, supratimo ir technologiją kaip geriausiai apsaugoti saulės elementą nuo aplinkos poveikių, tik todėl galime užtikrinti ilgesnį saulės modulio gyvavimo laiką nei daugeliui iš mūsų liko laiko gyventi / ilgaamžį mūsų produktų gyvavimo laiką.

Atsakingas požiūris į klientus ir daromą darbą ne mažiau svarbus ViaSolio aspektas, mums svarbu, kad visi klientai būtų patenkinti mūsų produktu arba suteiktomis paslaugomis, o projektai būtų įgyvendinti laiku, kokybiškai ir už sutartyje sutartą kainą – jokių papildomų mokesčių ar sąskaitos išsipūtimo proceso eigoje! ViaSolio stiprybės tai atsakingas požiūris į daromą darbą ir klientą, kokybės ir kainos santykis, punktualumas ir kompetencija.

ViaSoliui kiekvienas saulės energetikos projektas – kaip mamai vaikai, nors ir iškeliauja gyventi svetur ar į kitus miestus, bet visada yra svarbūs ir priežiūroje. Praktika rodo, kad užbaigę jūsų projektą niekur nedingsime, ir toliau jus konsultuosime susijusiais klausimais, o saulės elektrinę, kaip mama savo vaiką – prižiūrėsime.