fbpx

Kuo mes stiprūs?

Mūsų stiprybė – gilios pamatinės fotovoltinės technologijos žinios, leidžiančios ne tik suprojektuoti geriausias saulės elektrines, bet ir pagaminti išskirtinio patikimumo ir dizaino išmanų stiklą.

Pagaminamų modulių skaičiumi ViaSolis negali lygintis su didžiausiais pasaulyje gamintojais, kurie orientuoti į kiekybę ir pigiausią produktą rinkoje, bet kilus klausimui „kokybė ar kiekybė“ mes išsiveržiame į priekį, palikdami visus kiekybės gigantus užnugaryje.

Saulės elementas, fotovoltinė celė – tai saulės elektrinės širdis, šis puslaidininkis ir gamina elektros energiją. Kaip ir visų puslaidininkių, fotovoltinės celės didžiausi priešai yra ultravioletiniai spinduliai (UV), drėgmė ir mechaninis poveikis. Saulės modulio paskirtis - apsaugoti puslaidininkį nuo neigiamo aplinkos poveikio, kad saulės elementų degradacija būtų lėčiausia, o Jūsų saulės elektrinė veiktų be gedimų ir generuotų maksimalų energijos kiekį. Esame suinteresuoti gaminti kokybišką ir ilgaamžį produktą, tą pasiekėme sukūrę unikalią laminavimo technologiją ir naudodami kokybiškas, o ne pigiausias laminavimo medžiagas. Turime žinių, patirties ir technologiją, kurie leidžia geriausiai apsaugoti saulės elementą nuo aplinkos poveikio, todėl užtikriname ilgesnį mūsų produktų gyvavimo laiką.

Mes atsakingai vertiname savo klientus ir trokštame, kad visi liktų patenkinti mūsų produktu ir/arba suteiktomis paslaugomis, tad dedame visas pastangas, kad projektai būtų įgyvendinti laiku, kokybiškai ir už sutartyje sutartą kainą – jokių papildomų mokesčių ar sąskaitos padidėjimo proceso eigoje! ViaSolio stiprybė - tai rimtas įsipareigojimas klientui, geras kokybės ir kainos santykis, punktualumas ir kompetencija.

Kiekvienas saulės energetikos projektas mums – kaip mamai vaikai, kurie nors ir atitolę ar iškeliavę gyventi svetur, visada lieka svarbūs ir prižiūrimi. Praktika rodo, kad baigę Jūsų projektą niekur nedingsime, toliau Jus konsultuosime susijusiais klausimais, o saulės elektrinę, kaip mama savo vaiką – prižiūrėsime.

Sveiki! Kuo galėtume Jums padėti?