fbpx

Kas mes esame?

Esame motyvuota, atsakinga, jaunatviška ir kompetentinga komanda, kurią vienija pagrindinis siekis – puoselėti saulės energetiką. Mes skatiname atsinaujinančios energijos išteklių plėtrą taip prisidėdami prie švaresnės aplinkos kūrimo.

Galime pasidalinti sukauptomis žiniomis ir padėti vystyti Jūsų saulės energetikos projektą, nesvarbu, ar projektas vos 1 kilovato ar šimtų megavatų dydžio, nesvarbu, ar projektuojama saulės elektrinė bus statoma ant žemės, montuojama ant stogo ar net vandens – mes turime įvairios patirties!

Jau 6-rius metus kuriame, projektuojame ir gaminame į pastatus integruotas (BIPV) ir ant pastatų sumontuotas (BAPV) saulės elektrinės.

Mūsų mokslinė- tiriamoji veikla leido sukurti eilę produktų, kuriuos Jums siūlome šiandien: išmanius autonomiškai tamsėjančius langus, akustinį ar padidinto saugumo stiklą, skystų kristalų stiklus ar LED integruotus fasado sprendimus. Mūsų turimos technologinės galimybės suteikia galimybę pasiūlyti Jums išskirtinius išmanaus laminuoto stiklo sprendimus. Net jei užsinorėsite tarp dviejų stiklų sulaminuoti monetas – visada prašom!

Užbaigę projektą ir toliau Jus konsultuosime ir teiksime techninę priežiūrą. Saulės energetikos srityje ViaSolis dirba nuo 2009 metų. Esame viena iš kelių seniausių saulės energetikos įmonių Lietuvoje, įgyvendinusi nemažai nestandartinių sprendimų, tačiau ir toliau gaminame standartinius ir kokybiškus stiklas/stiklas saulės modulius, kuriuos galite įsigyti tiesiai iš mūsų.

Sveiki! Kuo galėtume Jums padėti?