Gaminame.

ViaSolio gaminamas produktas interesuotas į kokybę – o pirkdami jį tiesiai iš gamintojo, gausite už tą pačią kainą kaip ir pirktumėte kiekybės principu pagamintą modulį per tarpininkus. Pagal jūsų norus galime pagaminti įvairių matmenų, saulės modulius, jei stiklo gamintojas gali pagaminti stiklą pagal jūsų norą, mes tą stiklą galime paversti į saulės modulį.

ViaSolio saulės elementai – modulio širdis, gaminanti elektros energiją, niekuo nenusileidžia ir niekuo nėra pranašesni nei kitų gamintojų, tačiau saulės elemento apsaugojime nuo aplinkos poveikių turime sukaupę kompetencijas ir technologijas. Tik patirtis, kokybiškos medžiagos ir unikali laminavimo technologija mums leidžia sulaminuoti saulės elementą tarp dviejų stiklų taip, kad galėtume jam duoti net 50 metų efektyvumo ir veikimo garantiją. Yra trys pagrindinės priežastys lemiančios saulės elemento degradacijos tempą, tai: drėgmė, ultravioletiniai spinduliai ir mechaninės apkrovos.

1. Apsauga nuo drėgmės yra užtikrinama unikalia laminavimo technologija ir kokybiškomis laminavimo medžiagomis, po kurios, net laikui bėgant suklijuotos medžiagos neatsiklijuoja ir nepraleidžia drėgmės link saulės elemento, taip neleidžiama pagreitinti saulės elemento degradacijos dėl drėgmės.

2. Ultravioletiniai spinduliai tai dalis saulės šviesos srauto, kad ir kaip būtų keista, ši dalis šviesos srauto ardo paviršius, tarp jų ir saulės elementus, tik dėl ultravioletinių spindulių, namų pietiniai fasadai būna labiau nublukę nei esantys pavėsyje. Kad UV nepažeistų saulės elemento, jį reikia sulaminuoti su kokybiškomis medžiagomis. Į kiekybę ir mažiausią kainą orientuoti saulės moduliai sulaminuoti su EVA plėvele, kuri yra pigesnė nei PVB plėvelė, tačiau laikui bėgant EVA plėvelė gelsta (geltonuoja), kas lemią mažesnį saulės šviesos kiekio patekimą saulės elementui, o tai tiesiogiai įtakoja modulio efektyvumą ir degradaciją. ViaSolis naudoja tik kokybiškas laminavimo medžiagas, kas užtikrina vienodai gerą apsaugą nuo UV spindulių, bet laikui bėgant negelsta, kas lemia mažesnę tokių modulių degradaciją laiko atžvilgiu.

3. Galima sakyti, kad saulės elementas yra tarsi bulvių traškutis, kurį lenkdami nesunkiai perlaušime. Perlūžęs saulės elementas „nemirs“, tačiau jo efektyvumas kris. Todėl reikia stengtis saulės elementą kaip galima labiau apsaugoti ir nuo mechaninių poveikių. Saulės modulis eksploatavimo metu patiria dviejų tipų mechaninių jėgų apkrovas, tiesiogines – pučiant vėjui ar pasnigus modulis lenkiamas ir netiesiogines – keičiantis temperatūrai. Tiesioginės apkrovos išvengiamos stiklas/stiklas saulės modulio technologijos pagalba, saulės modulis yra centre tarp dviejų stiklų, lenkiantis moduliui vienas stiklas spaudžiamas, kitas tempiamas, o jų centre, ten kur saulės elementas, jėgos išsilygina, todėl saulės elementui nepadaroma jokia žala. Netiesioginės apkrovos vėl išsprendžiamos stiklas/stiklas technologijos pagalba, esant į kiekybę orientuotam produktui, jis turi stiklą priekyje ir dažniausiai aliuminio arba plastiko plėvelę šešėlio pusėje, tam, kad būtų sutaupyta medžiagų, bet temperatūrai keičiantis medžiagos traukiasi arba plečiasi skirtingai, todėl į kiekybę orientuotas produktas plečiasi ir traukiasi ne vienodai, ko negalime pasakyti apie stiklas/stiklas technologiją. Stiklas užtikrina, kad keičiantis temperatūrai, jo matmenys praktiškai nesikeičia, kas lemia mažesnį mechaninių jėgų poveikį saulės elementui.

Tik dėl šių priežasčių ViaSolis gali džiaugtis tokiu kokybišku produktu, kurį galime pagaminti įvairių matmenų. Kadangi mokame ir žinome kaip kokybiškai sulaminuoti saulės elementus, galime sulaminuoti ir kitokias medžiagas tarp dviejų stiklų, tereikia pasitelkti vaizduotę.