fbpx
 
OUR COMPANY

Esame patyrę darbo profesionalai, orientuoti į išskirtinę kokybę

Gaminame.

ViaSolio gaminamas produktas interesuotas į kokybę – o pirkdami jį tiesiai iš gamintojo, gausite už tą pačią kainą kaip ir pirktumėte kiekybės principu pagamintą modulį per tarpininkus. Pagal jūsų norus galime pagaminti įvairių matmenų, saulės modulius, jei stiklo gamintojas gali pagaminti stiklą pagal jūsų norą, mes tą stiklą galime paversti į saulės modulį.

Suteikiame priežiūrą.

ViaSolis uoliai vykdo garantinius įsipareigojimus, o kliento nepamiršta vos sėkmingai užbaigus projektą. Be garantinių įsipareigojimų, ViaSolis vykdo techninę priežiūrą saulės elektrinėms. Nors saulės energetika pasižymi minimalia priežiūra, kurios pirmaisiais metais praktiškai ir nėra, laikui bėgant, saulės moduliai degraduoja nevienodai kas lemia viso „traukinio sąstato“ lėtėjimą, kai jo vienas „vagonas“ stabdo.

ViaSolis gali būti jūsų partneriu saulės energetikoje visuose žingsniuose nuo modulio sukūrimo, iki jo eksploatavimo pabaigos. Tame tarpe ViaSolis suteikia ir saulės elektrinių projektavimo, montavimo ir paleidimo paslaugas.


Galime suteikti paslaugas „iki rakto“, Jums tereikia išsakyti savo norus. Turime jau 11 metų patirtį įrenginėjant saulės elektrines ant vandens, ledo ir sniego, smėlio ir žemės, ant įvairiausių stogų ar net saulės elektrinės vietoje stogo dangos. Visoms savo atliktoms montavimo paslaugoms ViaSolis suteikia 10 metų garantiją, kas užtikrina darbų kokybę ir kad stogas nepradės leisti vandens po pirmosios liūties.


Sumontuotus saulės modulius galime patikrinti su termovizine kamera, kuri parodys, vieną smarkiai stabdantį vagoną traukinio sąstate.
Sveiki! Kuo galėtume Jums padėti?